Hakkımızda

dezenfaktan-akaroz-grup-10

Hakkımızda

Sağlıklı hayat ve temiz çevre ilkesiyle temizlik ve dezenfektan ürünleri pazarlaması yapan Akaröz Grup 2010 yılından beri dürüst ve güvenilir hizmet vermektedir. Kaliteden asla ödün vermeden satışını yaptığı endüstriyel temizlik ürünlerini belediyelerin, fabrikaların, hastanelerin otellerin ve diğer şirket ve kamu kuruluşlarının hizmetine sunmaktadır. Belediyelerimizin en önemli sorunlarından olan çöp konteynırlarının ve çöp alanlarının temizlik ve dezenfektasyonu için özel olarak ürettiğimiz dezenfektan ile çöp kokusu, karasinek ve pislikler artık sorun olmaktan çıkmıştır.


Misyonumuz

Sürekli gelişmeyi, başarmayı amaçlayan bir takım ruhu ile hizmette kaliteyi toplumsal bir değer olarak benimseyerek, bilim ve teknolojideki gelişmeleri takip etmek “ kalitesinden, güvenirliğinden ve is ahlakından” ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak hizmet sunmaktır. Akaröz Grup’ta çalışan, çalısacak herkes bu misyonla bütünleşir, bu misyona katkıda bulunur.

Vizyonumuz

Hizmet verdiğimiz tüm mecralarda en ileri teknolojik çözümleri kullanarak çağı yakalayan değer ve nitelikte içeriği müşterilerimize sunmak. Özellikle kar ve buz çözücü solüsyon ve temizlik solüsyonu/dezenfektanı alanlarında uzmanlaşmış kadromuzla sektöre yeni projeler kazandırmak, yaşanan gelişmeleri ve geleceği iyi analiz ederek gerekli dönüşümlere zamanında ayak uydurabilmek ve yeni atılımların öncüsü olmak.